NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA „ĮVAIRIASPALVĖ MUZIKOS KALBA“

2022 m.

Visagino kūrybos ir menų akademija kviečia visus, mylinčius bei norinčius pažinti meną vaikus ir jaunimą, prasmingai ir kūrybiškai praleisti laisvalaikį.
NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA

„Įvairiaspalvė muzikos kalba‘‘

Norinčių dalyvauti programoje vaikų ir jaunimo tėvelius (globėjus) kviečiame skubiai (iki vasario 10 d.) registruotis ir pasirašyti sutartis.
Programa ,,Įvairiaspalvė muzikos kalba“ skirta 7 – 18 metų amžiaus vaikams ir jaunimui.
Programos trukmė: 2022 m. kovo1 d. – gruodžio 31 d.

Programos turinys grindžiamas plačia mokymo medžiaga, aprėpiančia įvairias meno kryptis, suteikiančia mokiniams galimybę suvokti įvairių kartų bei laikų dvasinę patirtį, dorines ir estetines pasaulinės kultūros vertybes.
Individualiai ir grupėse vyks muzikos, dailės studijų užsiėmimai. Jų metu bus organizuojamos diskusijos, viktorinos, žaidimai, pasirodymai, koncertai, parodos. Šiose įvairiose veiklose vaikams bei jaunimui suteiksime galimybę realizuoti savo menines idėjas (muzikuojant, dainuojant, vaidinant), reflektuoti, stebėti ir vertinti vieni kitus. Šios programos turinys pateikiamas atskiromis temomis, kurios apima muzikos, vaizduojamojo meno ir literatūros suvokimo įgūdžių ir gebėjimų lavinimą. Programoje apžvelgiami įvairūs muzikos dalykai ir jų sąveika su kitomis meno kryptimis: literatūra (proza ir poezija), vaizduojamuoju menu (tapyba), kinu. Ugdytiniai, susipažindami su dailininkų, poetų, muzikų kūryba, samprotaus apie žmogaus vertę šiuolaikinėje visuomenėje, etikos, moralės normas, filosofinius bei socialinius aspektus.
Visi programos dalyviai bus supažindinami su numatytomis veiklomis ir jiems bus suteikiama galimybė pasirinkti pageidaujamą užsiėmimą.
NVŠ mokytojų kvalifikacija:

Eil. Nr. Mokytojo vardas, pavardė Patirtis Kvalifikacinė kategorija
1Leila Urmanova-Vnukova38 m.Mokytoja ekspertė
2Ganna Dzyuban21 m.Vyresnioji mokytoja
3Eligija Balbierytė36 m.Mokytoja metodininkė
4Natalja Dunajeva31 m.Vyresnioji mokytoja
5Vera Rodionova47 m.Mokytojas metodininkas
6Nina Bacienė48 m.Mokytoja metodininkė
7Galina Jaurova40 m.Mokytoja metodininkė
8Violeta Pščelovskaja24 m.Vyresnioji mokytoja
9Nadežda Moisejeva40 m.Vyresnioji mokytoja

2021 m.


2020 m.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų