Žemiška ir dangiška garsų spalvų pasaulyje

Neformaliojo vaikų švietimo programa „Įvairiaspalvė muzikos kalba“

Tęsiamas neformaliojo vaikų švietimo programos „Įvairiaspalvėmuzikos kalba“edukacinių renginių ciklas.

2020 metų lapkričio 10 dieną 18.00 įvyko Neformaliojo vaikų švietimo programos „Įvairiaspalvė muzikoskalba“nuotolinė konferencija „Zoom“ platformoje. Mokytojos Vera Rodionova ir Natalja Dunajeva parengė lekciją-koncertą ir išsamiai pristatė temą „Žemiška ir dangiška garsų spalvų pasaulyje“.

Renginyje dalyvavo mokiniai, tėveliai ir programą vykdantys mokytojai: vyresniosios mokytojos – Natalja Dunajeva, Ganna Dzyuban, Nadežda Moisejeva ir Violeta Pščelovskaja, bei mokytojos metodininkės – Ilona Alėjūnienė, Nina Bacienė, Eligija Balbierytė, Galina Jaurova ir Vera Rodionova, taip pat, mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova.

Mokiniai įdėmiai klausėsi lekcijos ir dalyvavo joje atlikdami muzikinius kūrinius, demonstruodami savo nupieštus paveikslus.

Džiugu, kad nepaisant susidariusios situacijos, kuomet ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, programos dalyviai susitelkė bendram tikslui ir įgyvendino savo idėją, surasdami naujas bendravimo, pateikimo formas.

Esu labai dėkinga mokytojoms Verai Rodionovai ir Nataljai Dunajevai už įdomų pristatymą, Gannai Dzyuban už vizualizaciją ir techninius konferencijos transliavimo dalykus, o visiems programos dalyviams už aktyvų dalyvavimą.

Programos autorė Leila Urmanova – Vnukova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų