Muzikali tapyba ir tapybiška muzika

Tęsiamas neformaliojo vaikų švietimo programos „Įvairiaspalvėmuzikos kalba“edukacinių renginių ciklas”.

2020 metų lapkričio 24 dieną 18.00 įvyko Neformaliojo vaikų švietimo programos „Įvairiaspalvė muzikoskalba“ nuotolinė konferencija „Zoom“ platformoje.

Mokytoja Nina Bacienė parengė lekciją-koncertą  „Muzikali tapyba ir tapybiška muzika“

Mokiniai įdėmiai klausėsi lekcijos ir dalyvavo joje atlikdami muzikinius kūrinius, demonstruodami savo nupieštus paveikslus. Dalyviai sužinojo, kaip muzika ir tapyba įtakoja viena kitą, susipažino su „tapybiškos muzikos“ ir „muzikalios tapybos“ pavyzdžiais.  

Renginyje dalyvavo mokiniai, tėveliai ir programą vykdantys mokytojai: vyresniosios mokytojos – Natalja Dunajeva, Ganna Dzyuban, Nadežda Moisejeva ir Violeta Pščelovskaja, bei mokytojos metodininkės – Ilona Alėjūnienė, Nina Bacienė, Eligija Balbierytė, Galina Jaurova ir Vera Rodionova, taip pat, mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova.

Džiugu, kad nepaisant susidariusios situacijos, kuomet ugdymas vykdomas nuotoliniu būdu, programos dalyviai susitelkė bendram tikslui ir įgyvendino savo idėją, surasdami naujas bendravimo, pateikimo formas.

Esu labai dėkinga mokytojai Ninai Bacienei už įdomų pristatymą, Gannai Dzyuban už vizualizaciją ir techninius konferencijos transliavimo dalykus, o visiems programos dalyviams už aktyvų dalyvavimą.

Programos autorė Leila Urmanova – Vnukova

Viena mintis apie “Muzikali tapyba ir tapybiška muzika

  1. Нина, спасибо большое за гениальную лекцию!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų