Zarasų vasaros sezono atidarymo šventė

Gegužės 25 d. Visagino kūrybos ir menų akademijos gatvės šokių mokytoja Karolina Petrovskaja kartu su savo mokiniais dalyvavo Zarasų vasaros sezono atidarymo šventėje, kuri vyko Didžiojoje Zarasų saloje.

Džiugu, kad po ilgos pertaukos buvusieji Natalijos Pankratovos mokiniai turėjo proga pasirodyti su šokiu ir prisiminti tą jaudinantį jausmą, kuomet esi stebimas žiūrovų. Dėkojame Zarasų kultūros centrą už kvietimą dalyvauti šiame renginyje.

Šiuolaikinių ir gatvės šokių studijos „Energy“ (Šiuolaikinio šokio studija „Flash“) jaunesnė grupė: Karina Krot, Lada Diačenko, Melisa Kiziriova, Aleksandra Persidskaya, Kristina Makrousova, Emilija Gurinova, Emilija Paukštytė, Silvija Žukova, Sofija Levčuk. Vyresnių mergaičių grupė: Valerija Jevtiuchova, Gabija Jančukovič, Greta Dičiūnaitė, Darina Adarova, Ksenija Strunkevič.

Džiaugiamės pirma mokytojos Karolinos ir jos ugdytinių išvyka, linkime nesustoti ir toliau aktyviai dalyvauti įvairiuose konkursuose, skleidžiant žinią apie Visagino kūrybos ir menų akademiją ir jos talentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų