VKMA svečiavosi Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Gabrielė Kondrotaitė

Projektas „VII-ojo tarptautinio Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkurso-festivalio, meistriškumo kursų, koncertų, mokslinės-metodinės konferencijos organizavimas Utenos regione“.

Visagino kūrybos ir menų akademija kartu su viešąja įstaiga „Meno ir švietimo pasaulis“ ir Visagino švietimo pagalbos tarnyba organizuoja renginius, meistriškumo pamokas iš Edukacinio ciklo „Integracija į Europos ir pasaulio fortepijono meno kultūrą“, kūrybinę laboratoriją „Pagauk sėkmę – fortepijono kūrinių interpretavimas“. Meistriškumo pamokos bus organizuotos lapkričio – kovo mėnesiais. Tai pat bus vykdomas projektas „VII Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas – festivalis, kuris vyks 2024 m. kovo mėnesį 8 – 11 dienomis ir jį remia Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Vyriausybės ir Visagino savivaldybė.

2023 m. lapkričio 9 d. Visagino kūrybos ir menų akademijoje svečiavosi Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Gabrielė Kondrotaitė, kuri vedė meistriškumo pamokas potencialiems konkurso dalyviams iš Utenos regiono:

  • Veleslav Naidionov, Visagino kūrybos ir menų akademija, II kl., mokyt. A. Krumplevskaja;
  • Anastasija Gubarenko, Visagino kūrybos ir menų akademija, VI kl., mokyt. N. Dunajeva;
  • Robert Andžejevskij, Visagino kūrybos ir menų akademija, V kl., mokyt. L. Urmanova-Vnukova;
  • Urtė Labuckaitė, Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla, VI kl., mokyt. L. Kutrienė;
  • Darja Margun, Visagino kūrybos ir menų akademija, VII kl, mokyt. N. Dunajeva;
  • Anastasija Tkač, Visagino kūrybos ir menų akademija, VIII kl., mokyt. Ž. Jakelevič.

Visi seminaro dalyviai gaus kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus. Kvalifikacijos programos II dalis bus organizuojama konkurso-festivalio metu. Dalyvių registracijos forma – https://bit.ly/3QjsGmG

Visiems linkime kūrybingos nuotaikos ir sėkmės siekiant užsibrėžtų tikslų.

Širdingai dėkojame visiems prisidėjusiems organizuojant renginius, ypatingai VKMA direktoriui Romualdui Kondrotui ir partneriams – Visagino švietimo pagalbos tarnybos direktorei Eleonorai Dutkevičienei, bei metodininkei Ievai Gudienei.

Projekto autorė ir vadovė Leila Urmanova-Vnukova

Rėmėjas: Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Vyriausybės.

Organizatoriai: Visagino kūrybos ir menų akademija, VšĮ „Meno ir švietimo pasaulis“, Visagino Švietimo Pagalbos Tarnyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų