VII Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės konkursas-festivalis

Nepriklausomybės metais ne tik Lietuvos centre, bet ir nedideliuose miesteliuose savo pradą padėjo naujos ir savitos tradicijos. Visagine, 2004 metų rudenį, užsidegė naujos muzikos krypties liepsna – įvyko Aldonos Dvarionaitės I – asis tarptautinis jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas, kuris atspindėjo žymios pianistės dvasią. Tai buvo pirmasis pianistų konkursas– festivalis Lietuvos muzikos istorijoje, skirtas šiai unikaliai asmenybei.

Konkursas – festivalis neatsitiktinai vyksta Visagino mieste .Su šiuo miestu pianistę siejo tamprūs ryšiai. Juk paskutiniaisiais, kūryba pripildytais savo gyvenimo dešimtaisiais metais, ji dažnai mėgdavo čia buvoti. Aldona Dvarionaitė mėgo mūsų mokyklą, ugdytinius, kurie čia mokosi, pravedė daug pamokų moksleiviams, rengė solinius koncertus. Ypatinga šių neužmirštamų vakarų vertybė – maksimalus šilumos, gerumo, meilės ir viso to, kas yra svarbiausia gyvenime ir ko mums trūksta dabar, jausmas.

Projekto autorė ir vadovė  Leila Urmanova– Vnukova

Gerbiami draugai, kolegos ir fortepijono muzikos mylėtojai!
Pratęstas paraiškų dalyvauti VII Tarptautiniame A. Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkurse-festivalyje priėmimo terminas. VII Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės konkursas-festivalis vyks 2024 m. kovo 8-11 d.
Maloniai prašome perduoti šią žinią visiems suinteresuotiems asmenims.
Laukiame Jūsų paraiškų iki 2024 m. vasario 1 d. el. paštu a.dvarionaite.competition@gmail.com

Dalyvio ANKETA

Konkurso-festivalio NUOSTATAI

Daugiau informacijos apie konkursą rasite ČIA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų