Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Visagine svečiavosi žymaus lietuvių kompozitoriaus ir dailininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio proanūkis – pianistas Rokas Zubovas su žmona Sonata Deveikyte-Zuboviene

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Visagine svečiavosi žymaus lietuvių kompozitoriaus ir dailininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio proanūkis – pianistas Rokas Zubovas su žmona Sonata Deveikyte-Zuboviene. Jie Visagino kultūros centro „Draugystė“ koncertų salėje klausytojams pristatė daugiadisciplininę programą apie M. K. Čiurlionio dailės paveikslus, muziką ir literatūros kūrinius. Šis puikus renginys padėjo geriau pažinti ir suprasti didžiojo Lietuvos menininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio pasaulį.

Jaunosioms Visagino kūrybos ir menų akademijos pianistėms Darinai Čepiolkinai (mokytoja Natalja Beločkina) ir Marijai Kaleničenko (mokytoja Karina Gurina) buvo suteikta garbė pasirodyti vienoje scenoje su žymiais Lietuvos pianistais. Mokinės atliko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio ir Frederiko Šopeno kūrinius. Po koncerto buvo malonu išgirsti Roko Zubovo gerus įvertinimus, palinkėjimus ir gražius atsiliepimus apie mūsų akademijos auklėtinių profesionalų skambinimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų