Tarptautinės pianisto dienos proga VKMA auklėtiniai ir mokytojai dalyvavo seminare-praktikume „Ištieskime ranką jaunajam talentui“

Tarptautinės pianisto dienos proga VKMA auklėtiniai ir mokytojai dalyvavo seminare-praktikume „Ištieskime ranką jaunajam talentui“, kurį organizavo Zarasų F. Latėno meno mokykla. Mokytojai L. Urmanova-Vnukova, K. Gurina, E. Balbierytė, N. Beločkina vedė atviras pamokas vaikams iš Utenos, Zarasų ir Ignalinos meno mokyklų.

Dirbami su VKMA mokiniais S. Kriučkovu (mokyt. A. Krumplevskaja), R. Andžejevskiu (mokyt. L. Urmanova-Urmanova), A. Lečickaja, M. Kaleničenko (mokyt. K. Gurina), D. Čepiolkina (mokyt. N. Beločkina) savo patirtimi pasidalino mokytojai iš Vilniaus, Utenos ir Zarasų meno mokyklų.

Seminarą vainikavo Nacionalinio B. Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurso laimėtojų koncertas, kuriame dalyvavo A. Gubarenko, D. Margun (mokytoja N. Dunajeva), R. Andžejevskij, A. Lečickaja, D. Čepiolkina, M. Kaleničenko.

Seminaro atmosfera buvo geranoriška ir jauki. Mokiniai ir mokytojai, dalyvavę atvirose pamokose, buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanomis.

Ačiū organizatoriams – fortepijono mokytojai ekspertei Danguolei Petrašiūnienei ir ZMM direktorei Rasai Juškinienei.

Fortepijono metodinės grupės vedėja, mokytoja ekspertė Leila Urmanova – Vnukova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų