Vokalinio ansamblio „Šilagėlė“ koncertas „Sudainuokime Lietuvą“

Kovo 16 d. Visagino kūrybos ir menų akademijos mokytojų vokalinis ansamblis „Šilagėlė“ (vadovė Jolanta Kraucevičienė) visaginiečiams padovanojo koncertą „Sudainuokime Lietuvą“, kuris įvyko VKC „Sedulina“, „Gervės erdvės“ fojė. Koncerto programoje skambėjo ansamblio atliekamos harmonizuotos ir aranžuotos lietuvių liaudies bei Lietuvos autorių dainos, VKMA mokytojo Rimanto Treigio akordeonu atliekami kūriniai. Eiles skaitė ir koncertą vedė Violeta bei Arūnas Janavičiai. Gausiai susirinkę klausytojai apdovanojo gausiais aplodismentais. Buvo gera pajusti šildančią bendrystę.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie koncerto organizavimo.
Ačiū tariame: už nuotraukas – Aistei Mickevič, už vaizdo medžiagą – Olegui Davidovičiui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų