Šeimos piknikas „Valio vasara“

Birželio 26 d. Visagino kūrybos ir menų akademija dalyvavo Visagino globos centro organizuotame šeimos piknike „Valio vasara“, kuris vyko Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro teritorijoje.

Šeima iš tiesų yra vienas svarbiausių vaiko gyvenimo pagrindų, kurioje jis gauna ne tik meilę, bet ir žinias bei gyvenimo įgūdžius. Deja, kai kuriems vaikams likimas nepalankus, ir jie netenka tėvų globos. Lietuvoje kasdien maždaug 6 vaikai lieka be tėvų globos, todėl jiems būtini globėjai ar rūpintojai, kurie padėtų užtikrinti saugią ir palaikančią aplinką.

Šios problemos sprendimas reikalauja ne tik valstybės institucijų, bet ir visos visuomenės įsitraukimo. Ypač svarbūs renginiai ir iniciatyvos, kuriose pagerbiami ir skatinami žmonės, kurie skiria savo laiką ir išteklius globai bei rūpybai. Tokie renginiai ne tik padeda pritraukti naujų globėjų, bet ir stiprina bendruomenės sąmoningumą bei solidarumą.

Svarbu, kad globėjų ir rūpintojų skatinimas būtų tęstinis procesas, apimantis visuomenės informavimą, mokymus ir įvairias paramos formas. Tik taip galima užtikrinti, kad kiekvienas vaikas, netekęs tėvų globos, rastų saugią ir mylinčią šeimą, kurioje galėtų augti ir tobulėti. Visuomenės palaikymas ir aktyvus dalyvavimas šioje srityje yra neįkainojamas.

Globėjų savaitę organizavo Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras. Programoje dalyvavo VKMA mokiniai ir mokytojai: animatorių mokyklėlė (NVŠ mokytoja Klavdija Gaidaš), dainavimo ugdymo programa (mokytoja Vita Pimpienė), gitaros ugdymo programa (mokytojas Serafim Zolin), kanklių ugdymo programa (mokytoja Skaidrūnė Baliūnaitė).

Nuotraukos: Marija Bazarova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų