Rytų Aukštaitijos džiazo forumas 2022

Jau devintą kartą įvykęs Rytų Aukštaitijos bigbendo organizuojamas džiazo forumas 2022 džiugino džiazo muzikos mylėtojus sukvietęs visus į du koncertus. Pirmasis vyko lapkričio 16 d. Zarasų kultūros centre, antrasis lapkričio 18 d. Utenos meno mokykloje.

Žiūrovai turėjo galimybę klausytis ne tik jaunųjų džiazo atlikėjų iš Utenos, Molėtų, Zarasų, Švenčionėlių, Ignalinos, Visagino, bet ir Lietuvos džiazo žvaigždžių: Vitos Rusaitytės – Sasnauskienės – vokalo, Skirmanto Sasnausko – trombono, Vytauto Labučio – saksofono skambesio. Rytų Aukštaitijos bigbendo vadovas Kęstutis Grigaliūnas, dirigentas Albertas Bulka.

Muzikos ir meno mokyklų auklėtiniams tai buvo puiki sceninė patirtis ir nuostabi galimybė, pritariant instrumentinei bigbendo grupei, dainuoti ir muzikuoti kartu su profesionaliais Lietuvos džiazo atlikėjais. Visagino miestą atstovavo Visagino kūrybos ir menų akademijos mokiniai vokalistai: Darina Čepiolkina (mokytoja Vilija Ginaitienė), Aneta Miloš (mokytoja Ilona Alėjūnienė), Samanta Kiškelytė (mokytoja Veranika Konan), Rodion Starinskij (mokytoja Vita Pimpienė), saksofonininkė Anastasija Ziuziova (mokytojas Tomas Kochanka), saksofonininkas Levas Vološčikas (mokytojas Algimantas Rastenis).

Žiūrovai mėgavosi žavingomis džiazinėmis kompozicijomis, paslaptingais, viliojančiais ir užburiančiais džiazo garsais. Publika atlikėjus apdovanojo šiltais aplodismentais ir audringomis ovacijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų