„Pasakų pasaulyje“

2022 metų gruodžio 20 ir 22 dienomis Visagino viešojoje bibliotekoje įvyko du edukaciniai koncertai „Pasakų pasaulyje“ iš edukacinių renginių ciklo „Miklūs pirštukai“. Tai pasakos H. K. Anderseno „Drąsus alavo kareivėlis“ ir Š. Pero „Pelenė“, muziką kurioms sukūrė šiuolaikinė ukrainiečių kompozitorė Oxana Krut.

Edukacinio koncerto užmanymas tai gyvos muzikos, pasakų skaitymo ir animacijos sintezė. Visagino kūrybos ir menų akademijos mokiniai persirengę pasakų personažais meistriškai ir jausmingai atliko muzikinius numerius, o skaitovė labai įtaigiai sekė pasakas, rodė animacinius filmukus.

Į svečius pasiklausyti muzikinių pasakų atkeliavo vaikų lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ auklėtiniai. Gyva muzika, filmukų žiūrėjimas, pasakų sekimas ir bendravimas su auditorija paliko daug nepakartojamų įspūdžių mažiesiems klausytojams, kurie nuoširdžiai pergyveno kartu su pasakų herojais.

Dalyvavo mokiniai (pasakų herojai): Uljana Oskolkova, Katrina Gyulbudaghyants, Patricija Gyulbudaghyants (mokytoja Ž. Jankelevič), Savva Kriučkov, Urtė Kriaučiūnaitė, Jekaterina Maistrova (mokytoja Alesia Krumplevskaja), Ariana Bendelston,  Sofija Levčuk, Zarina Naidionova, Andrej Lečickij (mokytoja Karina Gurina), Viktorija  Čaruk, Julianna Šaveja, Adriana Kanavolaite (mokytoja N. Beločkina).

Skaitovė: viešosios bibliotekos direktorė Olga Melnik.

Nuoširdžiai dėkojame Visagino viešosios bibliotekos direktorei ir jos komandai už šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą bei saldžias dovanėles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų