Nuotolinis kvalifikacijos tobulinimo renginys – Pianistų forumas „Pasidalinkime idėjomis“

Balandžio 11-12 d. jau trečią kartą vyko nuotolinis kvalifikacijos tobulinimo renginys – Pianistų forumas „Pasidalinkime idėjomis“, kuris buvo skirtas Utenos ir Vilniaus regionų muzikos bei meno mokyklų fortepijono mokytojams.

Renginyje dalyvavo lektorių grupė: Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Laima Kutrienė, Utenos meno mokyklos mokytoja ekspertė Zita Lukošiūnienė, Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Mintarė Veličkienė, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos mokytoja ekspertė Jelena Malina ir mokytoja metodininkė, koncertmeisterė ekspertė Ieva Maceinaitė.

Mūsų akademijai atstovavo lektorės: vyresniosios mokytojos – Katsiaryna Ahryzka, Ganna Dzyuban, Alesia Krumplevskaja; mokytojos metodininkės – Eligija Balbierytė, Natalja Beločkina, Karina Gurina; mokytoja ekspertė Leila Urmanova – Vnukova.

Pianistų forumas – tai galimybė nuotoliniu būdu komunikuoti, skleisti informaciją, dalintis idėjomis ir gerąja profesine patirtimi su kolegomis, paįvairinti ir išplėsti ugdymo procesą įgytomis žiniomis bei kompetencijomis.

Renginio autorė Eligija Balbierytė nuoširdžiai dėkoja partneriui – Visagino švietimo pagalbos tarnybai už visokeriopą pagalbą, lektorėms – už kūrybinį bendradarbiavimą, o klausytojams – už skirtą dėmesį ir prasmingai kartu praleistą laiką. Tegul šis forumas tampa Rytų Aukštaitijos pianistus vienijančiu renginiu ir bendraminčius jungiančiu tiltu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų