NUOŠIRDŽIAI SVEIKINAME KONKURSO LAUREATUS IR JŲ MOKYTOJUS!
NUOŠIRDŽIAI SVEIKINAME KONKURSO LAUREATUS IR JŲ MOKYTOJUS!
TEGUL VISADA JUS LYDI SĖKMĖS ŽVAIGŽDĖ!
Laureatų eiliškumo tvarka sudaryta pagal didėjantį vertinimo balų skaičių
III LAIPSNIO LAUREATAI
Gabrielius Jogminas
Visagino kūrybos ir menų akademija mokytoja Leila Urmanova-Vnukova
Ovidijus Ponyčius
Zarasų meno mokykla mokytoja Jūratė Stacevičiūtė
Brigita Ulevičiūtė
Visagino kūrybos ir menų akademija mokytoja Tatjana Gimbickaja
II LAIPSNIO LAUREATAI
Meda Satkūnaitė
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Leila Urmanova-Vnukova
Liepa Kelevišiūtė
Utenos meno mokykla Mokytoja Zita Lukošiūnienė
Katrina Gyulbudaghyants
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Žana Jankelevič
Aidas Burunovas
Zarasų meno mokykla Mokytoja Danguolė Petrašiūnienė
Greta Šukytė
Utenos meno mokykla Mokytoja Zita Lukošiūnienė
Miglė Petrylaitė
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Eligija Balbierytė
Vytautas Marcinkevičius
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Eligija Balbierytė
Marija Bachareva
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Nina Bacienė
Uljana Oskolkova
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Žana Jankelevič
Erika Čibiraitė
Ignalinos M. Petrausko Muzikos mokykla Mokytoja Julija Vaišienė
Evita Jurevičiūtė
Zarasų meno mokykla Mokytoja Jūratė Stacevičiūtė
Timofej Kurpas
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Nina Bacienė
Sijana Naidionova
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Alesia Krumplevskaja
Fortepijonų ansamblis: Karolina Bražnikovaitė ir Zlata Maščenko
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytojos: Tatjana Gimbickaja ir Rita Kuprinskaitė
Sofija Zaneborec
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Vera Rodionova
Andrius Kalėda
Zarasų meno mokykla Mokytoja Šviesuolė Venclovaitė
Gytė Kuzmickaitė
Zarasų meno mokykla Mokytoja Danguolė Petrašiūnienė
Arija Jatulytė
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla Mokytoja Laima Kutrienė
Ieva Inčerytė
Utenos meno mokykla Mokytoja Zita Lukošiūnienė
Auksė Martinkėnaitė
Utenos meno mokykla Mokytoja Zita Lukošiūnienė
Laura Mickevič
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Gintarė Skačkauskienė
Ana Šidlova
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Nina Bacienė
I LAIPSNIO LAUREATAI
Patricija Gyulbudaghyants
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Žana Jankelevič
Vakarė Kulytė
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Eligija Balbierytė
Melita Kulytė
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Eligija Balbierytė
Urtė Labuckaitė
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla Mokytoja Laima Kutrienė
Darina Bogdanova
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Natalja Beločkina
Lukrecija Dubravaitė
Utenos meno mokykla Mokytoja Zita Lukošiūnienė
Medeina Kutraitė
Ignalinos M. Petrausko muzikos mokykla Mokytoja Julija Vaišienė
Varvara Lochmatova
Narvos (Estija) muzikos mokykla Mokytoja Marina Miursep
Daniil Petrinko
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Alesia Krumplevskaja
Vladimir Palkin
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Nina Bacienė
Anastasija Tkač
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Žana Jankelevič
Darina Čepiolkina
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Natalja Beločkina
Taisija Cypkina
Visagino kūrybos ir menų akademija Mokytoja Vilija Žukauskienė
Labai ačiū už profesionaliai ir įdomiai suorganizuotą konkursą. Už suteiktą galimybę tokiu įdomu metu pasirodyti viešojoje erdvėje. Organizaciniam komitetui linkiu ir toliau tęsti pradėtą darbą. Lauksime naujų renginių.