MUZIKINĖ-CHOREOGRAFINĖ STUDIJA

Studijos vadovė: mokytoja Tatjana Ježova

Kontaktai: 8 673 37643, cuba@sugardas.lt

Užsiėmimai vyks: Vilties g. 16, mažojoje salėje

Tatjana Ježova yra profesionali choreografijos mokytoja turinti specialų choregrafinį išsilavinimą bei 10 metų darbinę patirtį profesionaliame operos ir baleto mene.

Pastaruosius 30 metų ši pedagogė dirbo su vaikais ir jaunimu: ugdė jų kūrybinius gebėjimus ir padėjo tobulinti įgūdžius.

Mokymo ir mokymosi procese mokytoja stengiasi ne tik nuolat tobulinti savo kvalifikaciją (dalyvauja kursuose ir seminaruose), tačiau ir ugdytinius sudominti skirtingomis veiklos formomis (dalyvauti projektuose kartu su Nacionaline M. K. Čiurlionio menų mokykla). 


Studijos vadovė: Natalia Matyskina, muzikos mokytoja metodininkė

Kontaktai: 8 685 19601, delfin2804@gmail.com 

Užsiėmimai vyks: Vilties g. 16, mažojoje salėje

Natalia Matyskina yra muzikos mokytoja metodininkė, turinti daugiau nei 32 metus darbo su vaikais patirties.

Pedagogė geba dirbti su įvairaus amžiaus vaikais: ugdyti jų meninį skonį, padėti atsiskleisti vaikų kūrybiškumui bei motyvuoti stengtis ir tobulėti. 


Muzika, teatras, šokio judesys yra itin svarbūs elementai mažų vaikų asmenybės ir kūno formavimuisi. Menai padeda vaikams lavinti bei puoselėti savo fantaziją, meninį skonį bei kūrybiškumą.

Muzikos ir šokio pagalba, atlikdami vaidmeninius žaidimus vaikai gali pažvelgti į savo bei kitų vidinį pasaulį, suprasti žmonių emocijas ir jausmus.

Todėl labai svarbu vystyti ankstyvojo amžiaus vaikų muzikinius gebėjimus, sukurti jiems muzikinę aplinką, padedančią ugdyti vaikų ritmo jausmą, choreografinius bei vokalinius gebėjimus, kūrybiškumą ir fantaziją. 

Pamokose naudojami informaciniai, praktiniai-operaciniai ir kūrybiniai metodai. Kiekvienam vaikui skiriamas dėmesys pagal jo individualius gebėjimus ir polinkius. 

Kolektyvo akimirkos

Studija pradėjo veikti tik 2015 m. rudenį, tačiau būrelio vadovės jau yra surengusios parodą „ Lėlė liaudies pedagogikoje“, dalyvavusios renginyje „Kultūros naktis po vienu stogu“.

Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?
  • Sudarant sutartį būtina pateikti sutartį sudarančio tėvo (ar globėjo) asmens dokumentus ir vaiko gimimo liudijimą – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
  • Sutartis galioja iki š.m. rugpjūčio 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre (pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 9.30 iki 17.30 val.).
  • Mokestis mokamas visus mokslo metus (nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 23 d.) už kiekvieną einamąjį mėnesį iki 15 d.
  • Už paslaugas mokama vienu pavedimu neatsižvelgiant, kiek būrelių lanko vaikas (-ai). Atliekant pavedimą grafoje mokėjimo paskirtis būtina nurodyti vaiko vardą,  pavardę ir būrelio (ar meno mokyklos klasės) kodą. Jei yra mokama už kelis vaikus – nurodyti jų visų vardus ir pavardes ir būrelių (ar meno) mokyklos klasių kodus.
  • Mokinių atostogų metu ir LR valstybinių švenčių metu užsiėmimai nevyks.
MUZIKINĖ-CHOREOGRAFINĖ STUDIJA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų