Meninio vyksmo festivalis „Rudens maratonas 2022“

Ką tik nuaidėjo tradiciniu tapęs Meninio vyksmo festivalis „Rudens maratonas“, kuris šiemet buvo skirtas Lietuvos ir Europos jaunimo metams paminėti. Jo akimirkas galėjome stebėti filmuotame siužete.

Visa savaitė (rugsėjo 29 – spalio 5 d.) buvo kupina nepakartojamų įspūdžių ir emocijų. Tai instaliacijos „Įkvėpimas (2)“ ir parodos „Mano sielos muzika“ atidarymas; koncertas „Atverkime širdis muzikai“ ir koncertas, skirtas Lietuvos ir Europos jaunimo metams; šventinė programa „Jo Didenybė Baletas“. Buvo demonstruojami filmai, skirti Pasaulinei muzikos dienai ir Tarptautinei mokytojų dienai bei performansas „Susirišimai“. Renginių maratoną užbaigė „Šokių muzikos asorti“.

Rudens maratone dalyvavo muzikos, meno ugdymo programų ir meninių studijų mokiniai, mokytojai, nustebinę visus savo išmone ir kūrybiškumu. Renginiams pasiruošti talkinio ir nepedagoginiai darbuotojai. Festivalio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems renginio dalyviams, žiūrovams, pagalbininkams už iniciatyvą ir geranoriškumą, mūsų akademijos tradicijų puoselėjimą.

Meninis vyksmas – tai mūsų kasdiena ir šventės. Tegul kiekviena diena būna kupina nepakartojamų įspūdžių ir emocijų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų