Meistriškumo dienos „Master Days 2022“ Zarasuose

Po trejų metų pertraukos, Zarasuose, vykusiose meistriškumo pamokose, jaunieji VKMA pianistai turėjo galimybę vėl susitikti su garsiuoju prancūzų pianistu, XIII-jo Tarptautinio Frideric Chopin‘o pianistu konkurso lauareatu, profesoriumi Philippe Guisiano.

Meistriškumo pamokose dalyvavo fortepijono ugdymo programos mokiniai: Marija Kaleničenko (mokytoja K. Gurina), Darja Margun (mokytoja N. Dunajeva), Sofija Butylova ir Robert Andžejevskij (mokytyja L. Urmanova-Vnukova)

Kiekvienas dalyvis turėjo galimybę praktiškai aiškintis, dirbti ir mokytis savo paruoštą programą. Didžiausias dėmesys buvo skirtas Frederiko Šopeno kūrinių interpretacijai. Mokinės Marija ir Darja dalyvavo pamokose dvi dienas, joms buvo užduotas namų darbas, kurį jos atliko puikiai. Jaunieji pianistai giliau susipažino su Frederiko Šopeno stilistiniais ypatumais, gavo daug vertingų patarimų, kiekvienas kūrinys buvo kruopščiai išanalizuotas. Džiugu, kad profesorius Philippe Guisiano aukštai įvertino mūsų mokinių Frederiko Šopeno kūrinių atlikimo profesionalumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų