MANO ŠIRDELĖJ ŠVENTOS KALĖDOS  

Šių metų sausio 22 d. Visagino Švento Apaštalo Pauliaus parapijos bažnyčios skliautai prisipildė Šv. Kalėdų laikotarpio baigiamaisiais akordais. Po Šv. Mišių, Kūrybos ir menų akademijos bendruomenė pakvietė parapijiečius ir miesto svečius įsimintinai užbaigti Kalėdinį laikotarpį ir surengė koncertą „Mano širdelėj Šv. Kalėdos“.

Palydint šį ypatingą, šventinį laikotarpį, skambėjo gražiausios, pakilios ir jausmingos melodijos, buvo skaitomi Evangelisto Luko, Lambert Noben, Popiežiaus Pranciškaus ir Motinos Teresės iš Kalkutos tekstai bei mintys. Koncerte skambėjo įvairių žanrų vokaliniai ir instrumentiniai muzikos kūriniai kalėdine tematika, atliekami VKMA ugdytinių ir jų pedagogų.

Programoje dalyvavo saksofono, akordeono, dainavimo ugdymo programų mokiniai (solistai, duetai, vokaliniai ansambliai), mokyklos jaunių choras, VKMA ir Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos jungtinis akordeonininkų orkestras, mokytojų vokalinis trio „ŽaRa“ ir vokalinis ansamblis „Šilagėlė“. Skaitovai dalinosi žymių žmonių mintimis apie Šv. Kalėdas, jų prasmę ir reikšmę žmogaus gyvenime. Atlikėjai iš širdies muzikavo, o sužavėti klausytojai negailėjo aplodismentų.

Dėkojame klebonui Raimundui Jurolaičiui, kuris suteikia jaunimui sakralinę erdvę ir palaiko kultūrines, menines idėjas. Džiaugiamės nuoširdžiais, jaudinančiais pasirodymais, sukurta nepakartojama, šilta atmosfera ir bendravimu, linkime, kad ši prasminga meninė draugystė taptų tradicija ir tęstųsi ateityje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų