Kviečiame mokytojus ir mokinius dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo programoje

Kviečiame mokytojus dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo programoje „Integracija į Europos ir pasaulio fortepijono meno kultūrą“, mokinius – kūrybinėje laboratorijoje „Pagauk sėkmę“- fortepijono kūrinių interpretavimas“.

2024 m. kovo 8-11 d. Visagino kūrybos ir menų akademijoje vyks VII Tarptautinis Aldonos Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas –festivalis.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti. Visą informaciją bei registraciją į konkursą galite matyti čia: dalyvių registracijos formą https://bit.ly/3QjsGmG

Konkurso dalyviai turės galimybę dalyvauti meistriškumo pamokose.

Pamokas ves aukštos kvalifikacijos pedagogai, taikantys klasikinius ir inovatyvius darbo metodus, turintys individualų pedagoginės veiklos stilių, pasiekę aukštų savo profesinės veiklos rezultatų. Taip pat kiekvienas programos dalyvis galės stebėti meistriškumo pamokas.

2024 m. kovo 8-11 d. kviečiame mokytojus ir mokinius dalyvauti

kvalifikacijos tobulinimo 40 ak. val. programoje iš edukacinio ciklo „Integracija į Europos ir pasaulio fortepijono meno kultūrą“, kūrybinėje laboratorijoje „Pagauk sėkmę“ – fortepijono kūrinių interpretavimas“.

Konkurso-festivalio rėmuose kovo 8–9 d. vyks tarptautinė mokslinė –metodinė konferencija „Vaikų ir jaunimo pilietinės savimonės formavimas muzikos pagalba“. Registracija: https://bit.ly/4bu470m 

Konferencijos reikalavimai ir anketa: https://arteduc.eu/…/metodine-moksline-konferencija-2023/

Renginio organizatoriai ir partneriai: Visagino kūrybos ir menų akademija, VšĮ „Meno ir švietimo pasaulis“, Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Vyriausybės, Visagino savivaldybė, Visagino švietimo pagalbos tarnyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų