Kvalifikacijos tobulinimo programa „Miklūs pirštukai“

Šių metų lapkričio 11d., vykdant kvalifikacijos tobulinimo programą „Miklūs pirštukai“, kurios autorės yra mūsų akademijos fortepijono mokytojos K. Gurina, Ž. Jankelevič, N. Beločkina,  A. Krumplevskaja ir G. Dzyuban buvo pravestos dvi atviros pamokos ,,Vaizdinio mąstymo ir kūrybiškumo lavinimas“ pagal O. Krut muzikinių pasakų siužetus.

Mokytoja K. Gurina ir jos mokinės Ariana Bendelston (2 kl.) ir Sofija Levčuk (3 kl.) pristatė ir atliko kūrinius iš pasakos „Pelenė“. Pasaką „Alavinis kareivėlis“ su mokinėmis Viktorija  Čaruk (2 kl.), Julianna Šaveja (4 kl.) ir Adriana Kanavolaite (5 kl.) pademonstravo  mokytoja N. Beločkina. Mokytojos G. Dzyuban mokinys M. Pisockij (5 kl.), atlikęs „Maršą“ iš pasakos „Lėlių teatras“, parodė, kad šios pasakos pjesės yra įveikiamos net patiems mažiausiems pianistams.

Nagrinėjant pristatomą medžiagą buvo atkreipiamas dėmesys į sunkesnius momentus kiekvienoje pjesėje ir kartu su mokiniais aiškinamasi, kokiu būdu galima pasiekti gerų rezultatų juos mokantis.

Tuo tarpu mokiniai, besiruošdami atviroms pamokoms, į savo užduotis žvelgė labai kūrybiškai – buvo pristatyti mėgstamiausių veikėjų piešiniai ir net eilėraščiai. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų