Kovo 11-osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimas Dūkšto seniūnijoje

Šių metų kovo 10 dieną Dūkšto kultūros centre vyko šventinis koncertas skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo Visagino kūrybos ir menų akademijos dainavimo, mušamųjų, pučiamųjų bei styginių instrumentų ugdymo programų mokiniai ir mokytojai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų