Koncertas tėvams „Muzika, kuri augina“

Vasario 13 d. mokytojos Natalja Beločkina ir Alesia Krumplevskaja pakvietė mokinius ir jų artimuosius į jaukų klasės koncertą.
„Šiandien išgirsite mūsų mokinių mėgstamas pjeses“, – taip prasidėjo muzikinis susitikimas. Už kiekvienos natos slypėjo ne tik muzika, bet ir dėmesys, kantrybė, pirmieji iššūkiai, pergalės bei džiaugsmas, kad pavyko. Mažųjų atlikėjų pasirodymai buvo kupini nuoširdumo ir pirmojo sceninio jaudulio, kuris pamažu virto pasitikėjimu. Kiekvienas kūrinys atskleidė skirtingą mokinių muzikinį charakterį ir jų augantį meistriškumą. Galbūt ne visi šie jaunieji pianistai pasirinks profesionalaus muzikanto kelią, tačiau gebėjimas klausytis, kantriai dirbti, jausti ir tikėti savimi liks jų širdyse visam gyvenimui.
Šis vakaras dar kartą priminė, kad muzika – tai daugiau nei garsai. Tai kelias, kuriuo vaikai eina, auga, stiprėja ir atranda save.
