KLASĖS MOKINIŲ KONCERTAS – PASKAITA tėvams „Muzikos keliu“

2021 m. sausio 23 d.  vyko nuotolinis  (per zoom platformą) mokytojos ekspertės Leilos Urmanovos-Vnukovos KLASĖS MOKINIŲ KONCERTAS – PASKAITA tėvams „Muzikos keliu“. Mokytoja pasveikino visus susirinkusius, trumpai pristatė, kaip vyksta mokymasis nuotoliniu būdu. Mokytoja džiaugėsi, kad nuotolinis mokymasis apjungė vaikus, tėvus ir mokytoją, tačiau buvo ir iššūkių: nuotolinio mokymo metu negalime girdėti tikro, kokybiško garso skambesio, kuris dėl interneto ryšio trukdžių trūkinėja, tembras pakinta, todėl tai turi mažai ką bendro su realiu skambėjimu. Tačiau vaikai ir tėvai žino, kad bet kuriuo metu galima kreiptis į mokytoją ir ji padės bet kokiu klausimu, taip pat, mokytoja priminė, kad pradėjo kiekvienai pamokai rengti užduotis, kuriose detaliai aprašyta, ką mokinys turi nuveikti iki kitos pamokos. Ruošiantis koncertams, savęs įrašymas ir įrašo peržiūra padeda tobulėti, pamatyti, kur klystama ir su tuo dirbti.

Nuotolinį koncertą pradėjo IX kl. mokinys Artūras Skvorcovas, vėliau sekė jaunesniųjų mokinių (nuo 5 iki 9 m.) kūriniai: I kl. mokiniai: Anastasija Gontarenko , Anastasija Samoilova, Meda Satkūnaitė, Sofija Butilova, Robert Andžijevskij, II kl. mokiniai – Evelina Grigorenko ir Jegor Tunian, III kl. mokinys Lavrentij Samoilov, IV kl. mokinys Makarij Tunian, VII kl. mokinys Gabrielius Jogminas ir 2020 metų neformaliojo švietimo programos „Įvairiaspalvė muzikos kalba“ dalyvė Aurelija Paškelevičiūtė. 

Po koncerto visi  – mokiniai, tėveliai ir mokytoja dalinosi įspūdžiais, vyko refleksija. Visi buvo sužavėti vyresniųjų mokinių grojimu. Mokytoja pagyrė vaikus, kad jie stengėsi, kad teisingai laikė rankas, ritmiškai ir muzikaliai grojo.

Mokytoja pažymėjo, kad norint pasiekti rezultatų, reikia dirbti, stengtis, koncentruotis į tai, ką darai. Muzika padeda vizualinei atminčiai, padeda lengviau išmokti kalbų ir įsisavinti naują informaciją, vystosi vaizdinis mąstymas. 

 „…po dviejų mėnesių nuotolinio mokymo, nuoširdžiai dėkoju tėvams už bendradarbiavimą ir pasitikėjimą, tai suteikia motyvacijos tolimesniam darbui. Karantiną atlaikysime, nuotolinio mokymo metu išmoksime daugelio dalykų, sėkmingai užbaigsime I pusmetį ir susitiksime pasisėmę naujos patirties, kompetencijų. Dėkoju kolegoms Gannai Dzyuban, vykdžiusiai koncerto video montažą, vizualizaciją ir Tatjanai Kuraš, parengusiai koncerto afišą. Iki kito susitikimo“. 

Mokytoja ekspertė Leila Urmanova – Vnukova

Viena mintis apie “KLASĖS MOKINIŲ KONCERTAS – PASKAITA tėvams „Muzikos keliu“

  1. Ačiū mokytojai už kantrybę ir dėmesį vaikams tiek pamokų metu, tiek po jų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų