IV Tarptautinis Antazavės dvaro vasaros festivalis

Nuaidėjo tris dienas trukusio IV Tarptautinio Antazavės dvaro vasaros festivalio garsai, palikę ir atlikėjams, ir žiūrovams neišdildomus įspūdžius bei palietę jautriausias sielos stygas.

Kiekvienas festivalio dalyvis buvo šiltai sutiktas, pagerbtas renginio organizatorės – Utenos meno mokyklos fortepijono mokytojos ekspertės Zitos Lukošiūnienės. O jaunieji talentai pelnė gausybę komplimentų iš festivalio globėjos – aktorės Virginijos Kochanskytės lūpų!

Tie jaunieji talentai, tai Visagino kūrybos ir menų akademijos auklėtiniai: Ieva Paškova (mokytoja Vita Pimpienė), Darja Petrova (mokytoja Ilona Alėjūnienė), Zarina Naidionova, Sofija Romančenkaitė (mokytoja Jelena Krylova), Gerda Reginytė (mokytoja Valerija Krasauskienė), Robert Andžejevskij (mokytoja Leila Urmanova-Vnukova), Anastasija Gubarenko, Darja Margun (mokytoja Natalja Dunajeva), Marija Kaleničenko (mokytoja Karina Gurina).

Mokiniai – dainininkai ir pianistai atliko baroko ir romantizmo epochų kūrinius. Dainininkams pritarė koncertmeisteris Edgar Petrinko.

Baroko ir romantinės muzikos garsai liejosi puošnioje dvaro salėje, kur buvo demonstruojami naujausi dailininkės Lilianos Žutautienės tapybos darbai. O vazoje pamerktos pinavijos skleidė nuostabų vasaros svajų aromatą…

Kaip viskas puikiai dera: dvaras, vasara, muzika, dailė ir svajos! Norėtųsi dar ne sykį čionai sugrįžti, kur puoselėjamos grafų Pliaterių dvariškos tradicijos, pagerbiamas didikų Pacų atminimas ir suteikiama galimybė festivalio renginiuose pasirodyti Aukštaitijos regiono jauniesiems talentams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų