Integruota lietuvių, muzikos, dailės ir technologijų pamoka „Lietuviškos muzikos spalvos ir atspalviai. Muzikuojame ir piešiame“

Šių metų gegužės 1 d. minėjome Lietuvos įstojimo į Europos sąjungą 20-metį, o gegužės 9 d. šventėme Europos dieną. Šia proga jau kelintus metus yra vykdomas bendras Visagino kūrybos ir menų akademijos bei „Žiburio“ pagrindinės mokyklos renginys –  integruota lietuvių, muzikos, dailės ir technologijų pamoka „Lietuviškos muzikos spalvos ir atspalviai. Muzikuojame ir piešiame“. Renginio autorė – VKMA fortepijono mokytoja metodininkė Nina Bacienė, partnerė – „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė Loreta Čižienė; renginio vedėja – VKMA fortepijono vyresnioji mokytoja Gintarė Skačkauskienė.

Šios integruotos pamokos vaikams yra labai svarbios, nes lavina muzikinį skonį, skatina kūrybinį mąstymą ir bendrumo jausmą, ugdo tautinę ir pilietinę savimonę.

O svarbiausias šių pamokų momentas – apsikeitimas kūrybiniais – meniniais darbais: VKMA mokiniai dovanoja muzikos kūrinius, o ,,žiburiečiai“ – piešinius ir technologinius darbelius, sukurtus pagal iš anksto paskelbus atliekamų muzikos kūrinių pavadinimus.

„Žiburiečių“ darbų paroda eksponuojama Festivalio g. 3 A, 5 aukšte. Kviečiame apsilankyti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų