INFORMACINIŲ TECHNOLOGIJŲ TAIKYMAS MUZIKOS UGDYME

Gegužės 25 ir 26 dienomis vyko muzikos mokytojams skirtas kompetencijų tobulinimo seminaras – praktiniai mokymai „Informacinių technologijų taikymas muzikos ugdyme“.

Pedagogine patirtimi mielai sutiko dalintis lektorė Nijolė Gelgotienė, Utenos meno mokyklos solfedžio mokytoja metodininkė.

Mokymuose dalyvavo Visagino švietimo įstaigų pradinio ir pagrindinio muzikinio ugdymo, neformaliojo vaikų švietimo įvairių muzikinių ugdymo programų, solfedžio, muzikos istorijos mokytojai.

Kvalifikacijos tobulinimo programa išsiskyrė įvairiomis ir aktualiomis temomis, tai IT naudojimo galimybės turimais resursais: MIDI klaviatūra, „Exel“ programa“ programa „Piešimas“ natų rašybos programos – „Sibelius“ ir „MuseScore“. Kitos (mišrios) IT naudojimo galimybės: Programa „PoverPoint“, programa „Kahoot“, programa „Musicators“, „Išmanioji“ lenta. Vyko intensyvus savarankiškas darbas, praktiniai bandymai ir seminaro dalyvių refleksija.

Kvalifikacijos tobulinimo programą ir mokymus organizuoti nuotoliniu būdu padėjo ilgamečiai Visagino kūrybos ir menų akademijos partneriai Visagino švietimo pagalbos tarnyba.

IT taikymas atveria naujas muzikinio ugdymo galimybes ir yra pagalbinė priemonė, ugdymo procese siekiant vaikus motyvuoti, įsitraukti į kūrybos procesą ir siekti geresnių ugdymo rezultatų.

Vilija Ginaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų