Festivalis „Už muziką ir vaikystę“

Gegužės 26 dieną Panevėžio muzikiniame teatre puikiu atidarymo koncertu prasidėjo festivalis „Už muziką ir vaikystę“. Šiame koncerte su Panevėžio muzikinio teatro orkestru grojo kompetentingos komisijos atrinkti jaunieji atlikėjai, tarp kurių buvo ir Visagino kūrybos ir menų akademijos 6 klasės smuikininkės Patricija Gyulbudaghyants ir Aušrinė Gudaitė (mokytoja Ieva Gudienė). Koncerte skambėjo itin sudėtinga programa jaunųjų solistų atliekama ypatingai profesionaliai.

Gegužės 28 dieną vyko antrasis festivalio koncertas, kuriame taip pat koncertavo Visagino kūrybos ir menų akademijos smuikininkai. Su Panevėžio styginių kvartetu pasirodė 2 klasės mokinė Kamilė Ladik bei 5 klasės mokiniai Katrina Gyulbudaghyants ir Faustas Umbrasas (mokytoja Ieva Gudienė). Koncerte vyravo labai jauki aplinka, padedanti mažiesiems solistams drąsiau žengti į didžiąją sceną.

Džiaugiamės, kad mūsų mokiniai sulaukė dėmesio dėl aukšto lygio pasirodymų ir tikime, jog tai tik pirmieji žingsneliai didžiosiose scenose.

*Foto Gintaras Lukoševičius ir Deividas Umbrasas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų