Edukacinis koncertas „Tau, Mamyte“

2024 m. gegužės 9 d. Visagino kūrybos ir menų akademijoje vyko tradicinis, informacinio autorinio projekto „Muzikinis kalendorius“ edukacinis koncertas „Tau, Mamyte“, skirtas Motinos dienai.  Jame dalyvavo mūsų mokyklos bendro fortepijono mokiniai. Šio projekto renginių metu klausytojai supažindinami su žymiais muzikantais, minimos jų jubiliejinės datos. Edukacinių renginių ciklas rengiamas kiekvienais metais visiems, kuriuos domina profesionali muzika. Šis koncertas buvo skirtas Pačiam artimiausiam žmogui pasaulyje – mamai. Mūsų valstybė šią dieną mini pirmą gegužės sekmadienį.

Dažnai mes nerandam žodžių ir nemokam pasakyti mamai, kaip ją mylim. Nesugebam gražiai padėkoti už visą jos meilę, rūpesčius ir pasiaukojimą. Todėl vaikai mamoms švelniai ir atvirai išsakė savo jausmus ir mintis fortepijono garsais ir tai buvo pati didžiausia dovana bet kuriai mamai. Vaikai visa savo širdele pasakė savo mamytėms, kaip karštai jas myli.

Fortepijoninius kūrinius atliko mokiniai: Arina Stakanova I kl. MIU programos mok. (mokyt. Vera Rodionova), Dana Sauserytė I ugd. m. (mokyt. Leila Urmanova – Vnukova), Agota Chadarovičiūtė, I ugd. m. (mokyt. Tatjana Gimbickaja), Ieva Parakevič,  II ugd. m. ( mokyt. Liudmyla Dziuban), Kamilė Ladik, III ugd. m., Melita Kulytė VI ugd. m.,  Beata Skukauskaitė, VII ugd. m. (mokyt. Eligija Balbierytė), Katrina Gyulbudahyants, VI ugd. m., Patricija Gyulbudahyants VII ugd. m. (mokyt. Žana Jankelevič), Paulius Gedžiūnas, VII ugd. m. (mokyt. Rita Kuprinskaitė), Lev Vološčik VI ugd. m. (mokyt. Edgar Petrinko).

Dėkoju mokytojoms – Raisai Markevič už įdomų temos pristatymą, Gannai Dzyuban už  vizualizacijas, Tatjanai Gimbickajai, Alesiai Krumplevskajai ir Edgarui Petrinko už pagalbą organizuojant renginį, Valdui Burokui už renginio įgarsinimą ir apšvietimą, Tatjanai Kuraš už afišos parengimą. Dėkoju visoms mokytojoms, kurios palaikė idėją ir paruošė mokinius pasirodymams bei dėkoju tiems, kurie dalyvavo pasirodymuose.

Brangieji mokiniai, fortepijonas nėra jūsų pagrindinis dalykas, bet labai smagu, kad jūs siekiate profesionalaus fortepijono garso išgavimo, kas daro jus išskirtiniais, ypatingais ir išsilavinusiais. Tegul jūsų fortepijono meno pažinimo kelias bus sėkmingas. Projektui „Muzikinis kalendorius“ linkiu ilgų kūrybinio gyvavimo metų.

Edukacinio renginio organizatorė, fortepijono metodinės grupės vadovė Leila Urmanova-Vnukova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų