„Dainų dainelė 2022“

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” tai vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius.

Nuo 1974 m. rengiamas ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką, užaugino ir suteikė sparnus ne vienai Visagino jaunųjų talentų kartai.

2022 m. sausio 12 d. ir 14 d. 11.00 val. kviečiame į Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2022“ atrankos turus, kurie vyks Visagino kultūros centre „Draugystė“, didžiojoje salėje, adresu Parko g. 7, Visaginas.

Kviečiame stebėti konkurso tiesiogines transliacijas VKMA YouTube kanalu https://youtube.com/vkma1:

2022 metų sausio 12 d. 11.00 val. – konkurso „Dainų dainelė“ Visagino savivaldybės pirmasis etapas; https://youtu.be/u-m9bR16O9E

2022 metų sausio 14 d. 11.00 val. – konkurso „Dainų dainelė“ regioninis antrasis etapas. https://youtu.be/9iGBZ3BzpY4

*Ateinant, privaloma laikytis LR sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) prevencinių priemonių.

*Žiūrovai į salę bus įleidžiami tik su galimybių pasu. Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes.

*Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama viešinimo tikslais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų