Akordeonininkų trio TRIO FEROCE koncertas

Spalio 19 dienos vakarą Visagino kūrybos ir menų akademijos didžiojoje salėje įvyko akordeonininkų trio TRIO FEROCE koncertas.

Nepakartojamą akordeono muzikos šventę, žiūrovams padovanojo nepaprastu artistiškumu ir temperamentu pasižymintys atlikėjai – Edvin Cilindz, Edgaras Volosevič, Rimantas Treigys, Lietuvos Muzikos ir teatro akdemijos Akordeono katedros magistratūros studentai, Baltijos šalių, Lietuvos ir tarptautinių konkursų, festivalių dalyviai ir laureatai.

Programoje skambėjo žymių pasaulio kompozitorių solo akordeonui ir akordeonistų ansamblio kūriniai bei instrumentinės aranžuotės.

Atlikėjai savo charizma ir talentu pakerėjo žiūrovus, virtuoziškai ir techniškai pademostravo ypatigas akordeono galimybes ir jo skambėjimą. Vakaras visaginiečiams buvo ypatingas ir tuo, kad scenoje pasirodė ir su žiūrovais šiltai bendravo, buvęs Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos akordeono klasės auklėtinis Rimantas Treigys. Džiaugiamės Rimantu, talentingu menininku, atlikėju, solistu, perspektyviu akordeono muzikos puoselėtoju.

Spalvinga, įtraukianti, užburianti, kelianti sielos vibracijas ir jausmus akordeono muzika sulaukė nuoširdaus susižavėjimo, gausaus žiūrovų dėmesio ir aplodismentų.

Akordeono muzika – rado kelią pas klausytoją, sukūrė unikalią nuotaiką ir didelius meniniųs atradimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų