AČIŪ UŽ ŠAUNIĄ MENO FIESTĄ!

Spalio pirmoji savaitė buvo kupina nepakartojamų įspūdžių ir emocijų – Visagino kūrybos ir menų akademijoje 5 dienas vyko Meninio vyksmo festivalis „Rudens maratonas“. Pirmoji diena buvo skirta Pasaulinei muzikos dienai, ir ji sutapo su mūsų akademijos 1-uoju gimtadieniu. Nuo ryto iki vakaro skambėjo muzika ir dainos. Toliau sekė teatrui, dailei, šokiui ir Mokytojams skirtos dienos. Įvairaus pobūdžio renginiai buvo transliuojami mūsų akademijos internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje. Rudens maratone dalyvavo muzikos, meno ugdymo programų ir meninių studijų mokiniai, mokytojai, nustebinę mus savo išmone ir kūrybiškumu. Renginiams pasiruošti talkinio ir nepedagoginiai darbuotojai. Iš visos širdies Jums dėkojame už surengtą šaunią meno fiestą!

Viena mintis apie “AČIŪ UŽ ŠAUNIĄ MENO FIESTĄ!

  1. Muzika žmonijoje gyvuoja nuo senų senovės. Tą rodo archeologiniai kasinėjimai, ant uolų aptikti piešiniai, kuriuose pavaizduoti žmonės su muzikos instrumentais. Senovėje muzikuodami žmonės garbindavo dievus. Be muzikos neįsivaizduojamas žmogaus gyvenimas.
    Džiugu, kad mūsų akademijoje buvo organizuota graži meno šventė „Rudens maratonas“, kurio pradžia sutapo su Pasauline muzikos diena ir akademijos gimtadieniu. Šventėje lankėsi ir visus sveikino menininkų įkvėpėja Mūza ir Teisinga Nata.

    Tegyvuoja menai ir meną kuriantys bei mylintys žmonės!
    Mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų