AČIŪ UŽ ŠAUNIĄ MENO FIESTĄ!

Spalio pirmoji savaitė buvo kupina nepakartojamų įspūdžių ir emocijų – Visagino kūrybos ir menų akademijoje 5 dienas vyko Meninio vyksmo festivalis „Rudens maratonas“. Pirmoji diena buvo skirta Pasaulinei muzikos dienai, ir ji sutapo su mūsų akademijos 1-uoju gimtadieniu. Nuo ryto iki vakaro skambėjo muzika ir dainos. Toliau sekė teatrui, dailei, šokiui ir Mokytojams skirtos dienos. Įvairaus pobūdžio renginiai buvo transliuojami mūsų akademijos internetinėje svetainėje ir feisbuko paskyroje. Rudens maratone dalyvavo muzikos, meno ugdymo programų ir meninių studijų mokiniai, mokytojai, nustebinę mus savo išmone ir kūrybiškumu. Renginiams pasiruošti talkinio ir nepedagoginiai darbuotojai. Iš visos širdies Jums dėkojame už surengtą šaunią meno fiestą!

AČIŪ UŽ ŠAUNIĄ MENO FIESTĄ!

2 mintys apie “AČIŪ UŽ ŠAUNIĄ MENO FIESTĄ!

  1. Muzika žmonijoje gyvuoja nuo senų senovės. Tą rodo archeologiniai kasinėjimai, ant uolų aptikti piešiniai, kuriuose pavaizduoti žmonės su muzikos instrumentais. Senovėje muzikuodami žmonės garbindavo dievus. Be muzikos neįsivaizduojamas žmogaus gyvenimas.
    Džiugu, kad mūsų akademijoje buvo organizuota graži meno šventė „Rudens maratonas“, kurio pradžia sutapo su Pasauline muzikos diena ir akademijos gimtadieniu. Šventėje lankėsi ir visus sveikino menininkų įkvėpėja Mūza ir Teisinga Nata.

    Tegyvuoja menai ir meną kuriantys bei mylintys žmonės!
    Mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova

  2. 2021 m. kovo pradzioje virtualiu budu ivyko VI tarptautinis menu konkursas festivalis Zvaigzdziu draivas Ukrainoje. Jame dalyvavo apie 1500 jaunuju atlikeju i Ukrainos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos, Azerbaidzano, Kazachstano, Armenijos, Baltarusijos ir Rusijos. iame konkurse puikiai pasirode musu mokyklos treciokes pianistes Ieva ir Andreja. I radingi ir dosnus konkurso organizatoriai nudziugino musu mokyklos laureates puikiomis dovanomis. Net stebetina, kad iais pandemijos laikais dovanos – diplomai, taures, medaliai ir suvenyrai – mus pasieke per savaite. Labai dziaugiames!!!!! Muzikos (meno) mokyklu mokytoju IV respublikines konferencijos „Ugdymo tradicijos ir pokyciai muzikos mokykloje“ 2021 programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų